• Mediacja w Polsce i w Europie - zaproszenie na spotkanie

Szanowni Państwo, w dniu 25.09.2023 r. od 10.30 - 12.00 w sali senackiej bud. A. będziemy gościć przedstawicielki wymiaru sprawiedliwości z Niemiec i Chorwacji, zajmujące się w praktyce mediacją. Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zapraszamy do udziału w dyskusji o funkcjonowania mediacji (...)

• Konferencja "Przyszłość służb policyjnych i specjalnych"

Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego wspólnie z Fundacją im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego zorganizował 11 września 2023 r. konferencję ekspertów nt. „Przyszłość służb policyjnych i specjalnych”. Debata, (...)

• IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Symulacja Rozprawy Cywilnej’’

Szanowni Państwo! Długo wyczekiwana, IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Symulacja Rozprawy Cywilnej’’ organizowanego przez Studencką Poradnię Prawną Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego już za nami. W finale konkursu zmierzyły się trzy drużyny: dwie z Katolickiego (...)

• Zostań radcą prawnym – OIRP w Krakowie zaprasza studentów na spotkanie

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie we współpracy z Wydziałem Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych KA AFM w Toruniu zaprasza Studentów Prawa na spotkanie zorganizowane z udziałem przedstawicieli radców prawnych i aplikantów radcowskich w dniu 20 kwietnia 2023 r. godz. 11.15 w (...)

• Spotkania z licealistami – Adwokat dr Kinga Piwowarska

We wtorek 18.04.2023 r. o 13.50 w auli A026 odbędzie się kolejne spotkanie z licealistami w ramach patronatu nad klasą 1h medialno-prawną LO nr II im. J. Sobieskiego w Krakowie. Wykład poprowadzi Adwokat dr Kinga Piwowarska wraz z naszą studentką i członkinią Poradni Prawnej Agnieszką Mazur. (...)

• Spotkania z licealistami - Radca Prawny Paweł Klimek

W piątek 17.02.2023 r. odbyło się kolejne spotkanie z licealistami w ramach patronatu nad klasą 1h medialno-prawną LO nr II im. J. Sobieskiego w Krakowie. Wykład poprowadził Radca Prawny Paweł Klimek. Temat wykładu to: " Stalking, bullying, zniesławienie, naruszenie czci i hejt – techniki (...)

• Polsko-niemieckie seminarium studenckie

W dniu 24 stycznia 2023 r. odbyło się kolejne polsko-niemieckie seminarium studenckie we współpracy z Berlin University Alliance oraz Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W seminarium dotyczącym historycznych i prawnych aspektów porozumienia w stosunkach polsko-niemieckich (...)

• IV Małopolskie Forum Audytu

W dniu 26 stycznia 2023 r. na terenie uczelni zostanie zorganizowane po raz kolejny wspólnie z PIKW Małopolskie Forum Audytu. Wiecej informacji na stronie: https://konferencje.ka.edu.pl/konferencje-naukowe/iv-malopolskim-forum-audytu-26.html