• Spotkania z licealistami – dr Renata Pawlik

W poniedziałek 11 grudnia 2023 o 8.00 odbyło się kolejne spotkanie z licealistami w ramach patronatu nad klasą 1h medialno-prawną LO nr II im. J. Sobieskiego w Krakowie. Wykład poprowadziła dr Renata Pawlik. Temat wykładu to: " Konstytucyjne podstawy prawa karnego ". Później licealiści (...)

• International Conference “Artificial Intelligence and Responsibility”

International Scientific Conference“International Conference “Artificial Intelligence and Responsibility”(I CONFIAR)Kraków, Poland – 08 and 09 December 2023 [in person and online]AFM Kraków University’s Faculty of Law, Administration and International Relations (Poland) together with the (...)

• Ogólnopolska Konferencja Naukowa: IP w dobie kryzysu. Prawa własności intelektualnej w postępowaniu egzekucyjnym, upadłościowym

W dniach 17-18 listopada 2023 r. obradowali uczestnicy ogólnopolskiej konferencji naukowej "IP w dobie kryzysu. Prawa własności intelektualnej w postępowaniu egzekucyjnym, upadłościowym i restrukturyzacyjnym”. Organizatorem konferencji była Krakowska Akademia. Konferencja odbyła się w ramach (...)

• "Adwokat na uczelni” – zapraszamy!

W dniu 15.11.2023 br. odbędzie się spotkanie naszych studentów z przedstawicielami Adwokatury Polskiej w ramach akcji „Adwokat na uczelni”. Ma ono na celu zapoznanie studentów ostatnich lat studiów prawniczych z warunkami aplikacji adwokackiej oraz praktycznymi aspektami wykonywania zawodu (...)

• Spotkania z licealistami – Dziekan WPAiSM prof. dr hab Jan Widacki

We wtorek 7.11.2023 r. o 10.40-12.20 w sali B 115 odbędzie się kolejne spotkanie z licealistami w ramach patronatu nad klasą 2h medialno-prawną LO nr II im. J. Sobieskiego w Krakowie. Wykład poprowadzi Dziekan WPAiSM prof. dr hab Jan Widacki. Temat wykładu to: "Co to jest kryminologia?". Póżniej (...)

• Wieczór autorski dr Aleksandry Partyk

Wieczór autorski dr Aleksandry Partyk wokół książki Czy sędziowie mają intuicję?

• Webinar: Masowa trauma i uzdrawiająca rola sprawiedliwości naprawczej

Webinar: Masowa trauma i uzdrawiająca rola sprawiedliwości naprawczej 30 październik 2023, godz. 18:00 Project Sunflowers i International Center for MultiGenerational Legacies of Trauma serdecznie zapraszają na pierwszy ze wspólnej serii webinar, który odbędzie się w dniu 30 października (...)

• Uroczyste wręczenie dyplomów

15 października 2023 r. po raz kolejny odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów. Gratulujemy wszystkim naszym Absolwentom! https://konferencje.ka.edu.pl/fotoreportaze/uroczyste-wreczenie-dyplomow-52.html